Шановні зіньківчани, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас з Днем Гідності та Свободи, який встановлено Указом Президента України від 13 листопада 2014 року. 

День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували своє прагнення до свободи. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у родинах, у нашому суспільстві.  

Чимало активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас, стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів… Небесна сотня стала оберегом для народу України.

На жаль, сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти, які тоді були на Майдані. За цю боротьбу заплачено життями, серед яких є і наші земляки: Іван Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець… Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, адже вони –  Герої нашого часу.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, згадуємо усіх героїв України, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність нашої держави, усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світові, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної Зіньківщини та України, піднесення добробуту всіх українців в ім’я щасливого майбутнього підростаючого покоління. Миру, порозуміння й згуртованості.  Слава Україні! Шана героям!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя