Відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки»

26 листопада, у Полтавській обласній раді, відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

У засідання взяли участь працівники виконавчого апарату обласної ради, представники громадських організацій, журналісти.

Члени робочої групи розглянули підсумки Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року. За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, цього року для участі в конкурсі було подано 160 проектів із 23 районів області, які стосувалися благоустрою пришкільної території та поліпшення матеріально-технічної бази 122 навчальних закладів, у тому числі 95 сільських та селищних, 27 міських. Переважна більшість авторів проектів – юнаки та дівчата віком від 14 до 15 років. За проекти Шкільного громадського бюджету проголосували 33 054 мешканців області.

Зважаючи на соціальну значимість та кількість поданих проектів, робоча група рекомендувала збільшити обсяги фінансування проектів-переможців Шкільного громадського бюджету Полтавської області з 2 до 3 млн. грн. Також вирішено відокремити фінансування проектів: сіл і селищ – 2 млн. грн., міст – 1 млн. грн.. Наразі ухвалено оприлюднити лише рейтинг проектів за результатами проведеного голосування. Проекти-переможці 2019 року будуть названі після прийняття обласною радою відповідного рішення щодо їх фінансування.

Заступник голови обласної ради Анатолій Ханко зазначив важливість запроваджених Полтавської обласною радою громадських ініціатив та наголосив на тому, що громадські ініціативи: Шкільний громадський бюджет участі, Бюджет участі області та Конкурс екологічних громадських ініціатив області – гарні ідеї, які успішно реалізуються на Полтавщині, активізують мешканців області у вирішенні актуальних питань розвитку громад.

З рейтингом проектів Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Полтавської обласної ради за посиланнями: