Відбудеться сесія районної ради

12 грудня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (вул. Воздвиженська, 40 м. Зіньків) відбудеться пленарне засідання тридцять восьмої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки.
  2. Про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота».
  3. Про надання дозволу на організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району у 2020 році за кошти районного бюджету та місцевих бюджетів.
  4. Про надання згоди на передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області нерухомого майна за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 72.
  5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

Різне.

Інші питання.