Є поміж нас багаті й бідні:

Кому що треба, доля не пита.

Та є дві речі всім нам необхідні:

У світі – мир, а в душах – доброта.

Сьогодні, у залі комунального закладу «Районний будинок культури», з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, відбулися урочисті заходи.

Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Він є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

З теплими словами та побажаннями до людей з особливими потребами звернувся голова районної ради Сергій Нерозя:

«Люди з обмеженими можливостями – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

Висловлюю щиру вдячність всім, хто сьогодні опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм повсякденної підтримки і допомоги – справа честі кожного громадянина України, реальний вияв людяності та любові до ближнього.

Бажаю усім теплих стосунків з вашими близькими, бадьорості духу та міцного здоров’я. Ви – гідний приклад безмежних людських можливостей та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!»

Зі словами привітань виступили в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага та міський голова Сергій Максименко.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, добросовісне виконання функціональних обов’язків та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, керівники району спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації з врученням квітів нагородили Катерину Дмитрівну Кушніренко та Наталію Олексіївну Ткаченко – молодших медичних сестер, санітарок-няньок Зіньківського дитячого будинку-інтернату імені О. В. Синяговського.

Подяки Зіньківського міського голови за участь у культурно-мистецьких заходах та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю оголосили учасниці ансамблю «Вербиченька» Уляні Федорівні Шкицькій та студентці університету третього віку Тетяні Миколаївні Оглоблі.

Святкову атмосферу у залі створили артисти та аматори комунального закладу «Районний будинок культури» та вихованці дитячого будинку-інтернату імені О. В. Синяговського: Андрій Власенко, Сергій Ступка та Вадим Величко.

Дорогі земляки, пам’ятаймо: ріка добра починається з джерельця милосердя!