Дорогі земляки!

Свято Збройних Сил України – це свято тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян; це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

Бойові традиції української армії формувалися ще за часів Київської Русі. Сьогодні ж солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, віддаючи життя та відстоюючи суверенітет і незалежність України!

Дорогі земляки, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто зичу вам мирного неба над головою, добра та достатку.

Бажаю усім військовослужбовцям та ветеранам Збройних Сил України Зіньківського району міцного здоров’я, надійного родинного тилу, злагоди, щастя, благополуччя та віри у силу власної держави!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя