Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Зіньківського краю!

Представляти громади, знати їхні проблеми і докладати всіх зусиль для успішного їх вирішення – почесна і відповідальна місія. 350 депутатів місцевих рад, 24 очільники територіальних громад, майже 150 членів виконавчих комітетів та 120 працівників апаратів рад району спрямовують усі свої зусилля над вирішенням проблем, які постають у Зіньківському районі. Їхніми зусиллями в належному вигляді утримуються заклади освіти, охорони здоров’я та культури, поліпшується благоустрій кожного населеного пункту нашого краю, ремонтуються дороги.

Серед небайдужих до проблем малої батьківщини – народний депутат України Олег Кулініч, депутати обласної ради: Людмила Овчаренко та Олександр Путря, які щиро вболівають за рідний край, дбають про його розвиток, залучають кошти не лише з обласного, а й державного бюджетів.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями будувати Українську державу європейського зразка. В країні поруч з економічними реформами проводиться і реформа органів місцевого самоврядування, особливо в частині децентралізації. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Переконаний, що працівники органів місцевого самоврядування й надалі залишатимуться мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу і разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями в мирі та злагоді вирішуватимуть найскладніші проблеми Зіньківського району.

Ми віддаємо щиру повагу та шану ветеранам місцевого самоврядування, адже їхні відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, стали взірцем для багатьох послідовників. Саме вони стояли біля витоків діяльності рад нашого району, присвятивши роботі частину свого життя, це люди, які впродовж багатьох років вирішували життєво важливі питання своїх земляків. Ми пам’ятаємо і шануємо вас – людей, багатий досвід, вміння та мудрість яких, допомагають нам вирішувати реалії сьогодення, стають часткою творчої роботи кожного з нас.

Висловлюю щирі слова вдячності за невтомну працю усім посадовим особам місцевого самоврядування та депутатам рад усіх рівнів, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший добробут Зіньківського району, сумлінно виконують свої депутатські і службові обов’язки.

Подяка за самовідданість, своєчасність, оперативність, відповідальність, чуйність та щедрість душі мудрим очільникам територіальних громад району, секретарям, працівникам виконавчих апаратів Зіньківської міської та Опішнянської селищної рад, бухгалтерам, спеціалістам по земельних ресурсах, начальникам військово-облікових столів, касирам.

Зичу усім, хто працює на благо людей, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і благополуччя, довіри та підтримки. Нехай кожного дня ваша робота приносить гарні результати.

Хай ясніше світяться вікна ваших домівок, а людською вдячністю і шаною буде увінчана ваша праця!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя