Обговорили ряд важливих питань

Сьогодні, 9 грудня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, яке вела голова комісії – Світлана Чикало.

Депутати розглянули питання про хід виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, стан проведення медичної реформи на території району та про затвердження в новій редакції структури та граничної штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Члени комісії детально ознайомилися з питаннями про внесення змін до ряду районних програм, а саме: розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 – 2021 роки, підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки, та до показників районного бюджету на 2019 рік.

Начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації ознайомив присутніх з питанням про надання дозволу на організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району у 2020 році за кошти районного та місцевих бюджетів.

У ході продуктивної роботи голова комісії Світлана Чикало зачитала депутатам листи Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова та Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти.