Сергій Нерозя: «Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший добробут Зіньківського району, сумлінно виконують свої депутатські і службові обов’язки…»

Уже стало доброю традицією в нашій державі, в грудні, коли добігають до кінця справи, намічені на рік, відзначати свято широкого суспільного загалу – День місцевого самоврядування.

6 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, у залі комунального закладу «Районний будинок культури» зібралися ті, хто через власне серце пропускає турботи своїх земляків, вміє знаходити шляхи до вирішення нагальних проблем свого міста, селища, села, хто вболівав і вболіває за проблеми свого району, дбав і дбає про його розквіт.

Із ґрунтовною доповіддю та словами вітань до своїх колег звернувся голова районної ради Сергій Нерозя. Він подякував Народному депутату України Олегу Кулінічу, депутатам обласної ради Людмилі Овчаренко та Олександру Путрі, депутатам місцевих рад за співпрацю, активну підтримку та відповідальність.

Голова районної ради зазначив: «Вирішення нагальних проблем діяльності територіальних громад Зіньківщини можливе лише при тісній співпраці. Переконаний, що спільною командою ми здатні вирішувати будь-які найскладніші завдання, спрямовані на поліпшення життя кожного жителя нашого району. Тож дякую вам за співпрацю, взаєморозуміння і проведену роботу.

Впевнений, що ми й надалі у тісній співпраці районної ради та районної державної адміністрації, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, будемо активно спрямовувати свою діяльність на розв’язання існуючих в районі проблем і робитимемо все можливе для поліпшення рівня добробуту наших громадян.»

З повагою та словами подяки голова районної ради звернувся до своїх попередників: «Історія – це не лише події минулих років, це і наші сучасники у місті і селах району. В усі часи найбільшим скарбом Зіньківщини були, є і завжди будуть наші талановиті, мудрі, роботящі люди. Сьогодні серед нас є почесні гості – це ветерани місцевого самоврядування, які стояли біля витоків діяльності рад нашого району, присвятивши роботі частину свого життя, це люди, які впродовж багатьох років вирішували життєво важливі питання своїх земляків. Ми віддаємо щиру повагу та шану вам, дорогі ветерани місцевого самоврядування, адже ваші відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, стали взірцем для багатьох послідовників. Ми пам’ятаємо і шануємо вас – людей, багатий досвід, вміння та мудрість яких, допомагають нам вирішувати реалії сьогодення, стають часткою творчої роботи кожного з нас.»

Сергій Васильович подякував за невтомну працю, самовідданість, оперативність, відповідальність, чуйність та щедрість душі усім посадовим особам місцевого самоврядування та депутатам рад усіх рівнів, очільникам територіальних громад району, секретарям, працівникам виконавчих апаратів Зіньківської міської та Опішнянської селищної рад, бухгалтерам, спеціалістам по земельних ресурсах, начальникам військово-облікових столів, касирам.

З нагоди професійного свята до привітань долучились депутати обласної ради Людмила Овчаренко та Олександр Путря, голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів Зіньківського району Михайло Білик, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага та голова профспілки працівників державних установ району  Надія Лимар.

За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами різних рівнів були нагороджені кращі працівники органів місцевого самоврядування нашого району.

Святкову атмосферу у залі створили артисти та аматорські колективи комунального закладу «Районний будинок культури», «народний» хоровий колектив КЗ «Районний будинок культури»,  учасники групи спортивного бального танцю «Авіа-Денс», учасники художньої самодіяльності КЗ «Районний будинок культури», вихованці позашкільних закладів міста, «зразковий» хореографічний колектив «Спалах» (керівник Олександр Гапон).