Обговорили ряд важливих питань

Сьогодні, 10 грудня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке вів голова комісії – Геннадій Хорошун.

Члени комісії ознайомилися з питаннями про виконання програми інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Зіньківського району на 2018 – 2019 роки, підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 9 місяців 2019 року та ходом виконання районної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий кредит» на 2018 – 2020 роки.

Детально обговорено питання про внесення змін до ряду районних програм, зокрема: економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, Програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки та до показників районного бюджету на 2019 рік.

У ході продуктивної роботи комісія детально ознайомилася та обговорила ряд майнових питань.