Відбулося пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

12 грудня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять дев’ятої  сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, плідну депутатську діяльність та з нагоди ювілейної  дати нагородили Почесною  грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку керівника структурного підрозділу Полтавське представництво ТОВ «Спектр-Агро», голову постійної комісії районної ради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Вовка Юрія Петровича.

Голова районної ради представив нового очільника Зіньківської ДПІ Гадяцького управління ГУ ДПС у Полтавській області  Масюка Юрія Івановича.

Упродовж пленарного засідання депутати  розглянули 20 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини та питання «Різне».

В зоні особливої  уваги депутатського корпусу районної ради одна з найболючіших проблем сьогодення – дороги. Виникає багато питань не лише щодо ремонту доріг, залучення  коштів на його проведення, а й контролю за якістю та дозволеною експлуатацією місцевих доріг. Депутати активно обговорювали дану проблему та можливі шляхи її вирішення.

Своїми рішеннями районна  рада внесла зміни до програм економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік,  комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, підтримки соціально-вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота», розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки. Це дасть змогу забезпечити виконання ряду важливих заходів програм. Депутати затвердили  програму реконструкції, удосконалення,

Низка розглянутих питань стосувалась функціонування та перспектив розвитку  освітньої та медичної галузей району. Внесено зміни до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки, затверджено в новій редакції структуру та граничну штатну чисельность працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до рішень тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 12 вересня 2019 року «Про затвердження структури і граничної штатної чисельності  закладів загальної середньої  освіти Зіньківського  району» та «Про перейменування Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області в Зіньківський ліцей імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області, затвердження Статуту, структури та граничної штатної  чисельності  Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської  районної ради Полтавської області».

Депутати  підтримали внесення змін до показників районного бюджету на  2019 рік. Ряд прийнятих  на пленарному засіданні рішень стосувались питань управління майном спільної власності територіальних громад району.

Своїм рішенням депутати призначили директора районного радіомовлення «Голос Зіньківщини».

Робота сесії була конструктивною та злагодженою.