Обговорили ряд важливих питань

20 грудня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури,  яке вів Геннадій Хорошун.

Члени комісії розглянули питання, що стосувалися затвердження ряду районних програм, а саме: підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки, реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020 – 2023 роки, оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки, соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківського району на 2020 рік.

Детально обговорено питання про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки та Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки.

Начальник фінансового управління Зіньківської райдержадміністрації Світлана Слинько ознайомила присутніх з питаннями про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік та про районний бюджет на 2020 рік.

У ході продуктивної роботи комісія детально ознайомилася та обговорила ряд майнових питань.

Голова комісії Геннадій Хорошун проінформував членів комісії по питанню затвердження плану роботи Зіньківської районної ради на 2020 рік та зачитав лист комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області.