Відбулося пленарне засідання сорокової сесії районної ради сьомого скликання

24 грудня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання сорокової сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

На початку пленарного засідання від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто голова районної ради Сергій Нерозя привітав працівників архівних установ нашого району з професійним святом. Побажав їм творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні високої професійної мети.

У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

Депутати розглянули 16 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Своїми рішеннями районна рада внесла зміни до трьох  районних програм, зокрема: місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки. Це дасть змогу забезпечити виконання ряду важливих заходів програм.

У ході пленарного засідання депутатами затверджено в новій редакції районну програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки та структуру і граничну штатну чисельність працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня».

Детально обговорено та затверджено ряд програм: з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020 – 2023 роки, оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки, програму соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківського району на 2020 рік.

Начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Юрій Дахно проінформував депутатський корпус районної ради про виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей упродовж 2016 – 2019 років.

Погоджено та затверджено план роботи Зіньківської районної ради та районний бюджет на 2020 рік.

Депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

У ході пленарного засідання депутати розглянули майнові питання.

Наприкінці пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя привітав депутатський корпус, апарат районної ради та усіх присутніх з Новим роком та новорічними святами.

Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.