З нагоди 101 річниці Дня Соборності та Свободи України

В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До них, безперечно, належить День Соборності України. 22 січня 1919 року – дата, якій судилося навічно вкарбуватися в історію нашої держави величним національним святом. Значення цього свята полягає не лише в історичному контексті, а насамперед у дії на майбутнє, у нашій готовності разом працювати на зміцнення в Україні принципів демократії і свободи, розвиток єдиного гуманітарного та інформаційного простору, поліпшення добробуту громадян.

Тож сьогодні, 22 січня, біля пам’ятника Тараса Шевченка відбулося покладання квітів з нагоди 101 річниці Дня Соборності та Свободи України.

Участь у заході взяли голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник міського голови Геннадій Хорошун, керівник громадської організації бойових дій Зіньківщини в АТО, волонтер Михайло Дубина, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість.

Історичний досвід постійно нагадує, що головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі.

Сьогоднішнє відзначення Дня Соборності та Свободи України повинно стати ще однією нагодою для об’єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї творення квітучої, незалежної, європейської України. З нагоди величної події учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка.