Обговорили ряд важливих питань

Сьогодні, 30 січня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке вів голова постійної комісії Геннадій Хорошун.

Депутати розглянули ряд питань порядку денного, що стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району.

Члени комісії заслухали та обговорили інформацію начальника відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області Артема Литуса про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення, укладеного між КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та ТЗДВ «ПОЛТАВСЬКА ФІРМА «ВОРСКЛА», погодили його продовження.

З метою приведення договорів оренди, у відповідність до Податкового Кодексу України, депутати рекомендували комунальним некомерційним підприємствам «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди комунального майна, змінивши порядок розподілу орендної плати.

З 1 лютого 2020 року набуває чинності новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна». Комісія розглянула питання оренди легкового автомобіля ЗАЗ LANOS GARGO (відповідно до даного Закону), що використовується відділом освіти Зіньківської рда, для обслуговування дошкільних навчальних закладів міста та прийняла відповідні рекомендації .