Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Зіньківщина пам’ятає.

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), Указом Президента України від 11.02.2015 року №69, 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, відбулися заходи, участь у яких взяли: голова районної ради С. В. Нерозя, заступник голови районної ради С. В. Загорулько, в. о. голови райдержадміністрації А. В. Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації М. І. Хоменко, перший заступник міського голови Г. Г. Хорошун, секретар міської ради Г. В. Перехрест, голова ради міської організації ветеранів С. С. Мурадян, громадськість.

Учасники заходу згадали героїв, які не загинули, захищаючи свою країну, і вже ніколи не повернуться на рідні простори Зіньківщини, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників Революції Гідності хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на українському небосхилі. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, доки жива їх слава. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали свою кров наші патріоти, адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.