Відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації

28 лютого, у залі засідань районної ради, відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників Зіньківської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Зіньківського району, які відкрила голова профспілкового комітету працівників Зіньківської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Зіньківського району Інна Ворона. Вів засідання заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Присутні розглянули 7 питань порядку денного.

Первинна профспілкова організація працівників Зіньківської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Зіньківського району складається із 24 профгруп, а саме: районної ради, районної державної адміністрації, 19 сільських рад, відділу управління майном, районного трудового архіву, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зі звітною доповіддю про роботу профспілкового комітету за період з квітня 2015 року по лютий 2020 року виступила Інна Іванівна Ворона. Вона зазначила, що станом на 01.02.2020 року в наших установах налічується 160 працівників, а на обліку в первинній організації перебуває 155 осіб. Упродовж звітного періоду було проведено 59 засідань профкому, на яких розглядались питання організації внутрішньоспілкової роботи, культмасової роботи, стану захворюваності працівників тощо.

Інна Іванівна зауважила, що метою і основним завданням профспілки є співпраця на всіх рівнях управлінської ланки для реалізації соціально-економічних інтересів, матеріальних потреб та вимог співробітників, тому профспілка готова долучатися до вирішення різних проблем, зокрема в питаннях урегулювання ситуацій, які виникають в умовах сьогодення.

Присутні заслухали також звітну доповідь голови ревізійної комісії Олени Геннадіївни Микульської.

У ході продуктивної роботи обрано членів профспілкового комітету:

1. Ворона Інна Іванівна
  2. Діденко Ігор Володимирович
  3. Писаренко Ірена Василівна
  4. Литус Артем Вікторович
  5. Дахно Віта Павлівна
  6. Каленіченко Микола Михайлович
  7. Білик Михайло Іванович

Відкритим голосуванням, зі складу новообраного профспілкового комітету, головою профспілкового комітету одноголосно обрано Ворону Інну Іванівну.

Члени профспілки затвердили ревізійну комісії у складі 3 осіб:

1. Микульська Олена Геннадіївна
  2. Лискова Світлана Миколаївна
  3. Ківшик Лариса Василівна

Головою ревізійної комісії обрано Микульську Олену Геннадіївну.

На засіданні обрано делегатів на звітно-виборну конференцію районної профспілкової організації:

1. Ворону Інну Іванівну
  2. Діденка Ігоря Володимировича
  3. Писаренку Ірену Василівну
  4. Литуса Артема Вікторовича
  5. Дахно Віту Павлівну
  6. Каленіченко Миколу Михайловича
  7. Білика Михайла Івановича
  8. Водолагу Анатолія Володимировича
  9. Микульську Олену Геннадіївну
  10. Зубенко Світлану Володимирівну
  11. Манойло Світлану Олексіївну
  12. Вереса Олександра Борисовича
  13. Грушко Інну Григорівну
  14. Литуса Віктора Михайловича
  15. Васільєву Тамару Ісааківну

Розглянуто також питання про делегування трьох представників (згідно норми представництва) до нового складу районної організації профспілки працівників державних установ України. Ними стали: Ворона Інна Іванівна, Каленіченко Микола Михайлович та Білик Михайло Іванович.