Дорогі Жінки, Берегині Зіньківського краю!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

8 Березня – це свято, що є символом усього найкращого в житті: сердечності, доброти, кохання, радості та тепла.

Саме ви, дорогі Жінки, оточуєте близьких людей любов’ю та увагою і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.

Дорога прекрасна половино людства, ви творите життя, наповнюєте його величним змістом, щедро даруєте любов і надію,
налаштовуєте на досягнення великих цілей.

Шановні Жінки! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. Лише завдяки вам з віку у вік продовжується рід людський на землі. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Варто зазначити, що на сьогодні Зіньківщину представляє ціла еліта Жінок. Більшу частину працівників органів  місцевого самоврядування, виконавчої влади складають саме Жінки. Галузі освіти, культури та медицини району представляє також прекрасна половина людства.

Тож користуючись нагодою, хочу подякувати всім Жінкам, які сьогодні сумлінною   повсякденною   працею  утверджують авторитет  органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств   і організацій Зіньківщини, забезпечуючи виконання важливих завдань у різних напрямках роботи.  Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на обороні за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам.  Велика шана матерям і дружинам, які чекають чоловіків та синів з війни на Сході, глибоке співчуття тим, які втратили рідних.

Дорогі Берегині Зіньківщини, у це чудове весняне свято бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту і достатку в родинах. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця!

Зичу, щоб у кожній жіночій долі було сонячно і затишно не тільки у святкові дні. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка завжди підставить надійне плече у скрутну хвилину.

Весни у ваших домівках і в серцях! Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя