Відбулося пленарне засідання сорок першої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

20 березня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання сорок першої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.

Депутати розглянули 29 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Микола Хоменко, перший заступник голови Зіньківської районної державної адміністрації, проінформував присутніх про стан епідеміологічної ситуації у Зіньківському районі та заходи, що проводяться із запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Микола Іванович закликав усіх з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася в країні, та вживати всі рекомендовані заходи, з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Своїми рішеннями депутати районної ради внесли зміни до чотирьох  районних програм, зокрема: місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2015 – 2020 роки, розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки та Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки. Це дасть змогу забезпечити виконання ряду важливих заходів програм. Затвердили програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радаю повноважень та інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Зіньківського району на 2020 рік.

У ході пленарного засідання депутатами затверджено в новій редакції структури та граничні штатні чисельності працівників комунальних некомерційних підприємств «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Зіньківська центральна районна лікарня»; Статути КНП «Зіньківська центральна районна лікарня», комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» та комунальної спортивної споруди «Зіньківський районний стадіон «Старт».

Детально обговорено та затверджено Положення про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району і діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств, у новій редакції, Положення комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» та комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківського району в новій редакції.

Депутатами детально обговорено та затверджено Програму підтримки редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2020 рік. Метою Програми є створення у Зіньківському районі умов для всебічного висвітлення політичного, господарського, культурного, економічного, соціального, спортивного життя нашого міста, забезпечення об’єктивного висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у соціальній, економічній, правовій, екологічній, культурній та інших важливих сферах життя, створення оптимальних умов для задоволення інформаційних потреб громадян, юридичних осіб, органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів тощо.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмила Косяк інформувала з питанням про надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району.

Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та внесено зміни до показників районного бюджету на 2020 рік.

Депутатський корпус районної ради підтримав лист-звернення Зіньківської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок. Погодив текст звернення депутатів Зіньківської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У ході пленарного засідання депутати розглянули майнові питання.

До районної ради надійшло 3 запити від депутатів районної ради, які було зачитано та детально обговорено упродовж пленарного засідання.

Розпорядженням Президента України №180/2020-рп від 19.03.2020 звільнено В. Г. Панченка з посади голови Зіньківської районної державної адміністрації. Розпорядженням Президента України №187/2020-рп від 19.03.2020 головою Зіньківської районної державної адміністрації призначено Г. Г. Хорошуна. Про це повідомив присутнім голова районної ради С. В. Нерозя.

Роботі сесії передували засідання постійних комісій  районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.