Дорогі земляки!

Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас, ваші родини і всіх дорогих вашому серцю людей з великим християнським святом –  Днем Світлого Христового Воскресіння.

Наша країна вкотре долає перешкоди, які випали на долю її громадян. Проте у цей час, час вимушеного карантину, кожен з нас має змогу переосмислити своє життя, побудувати плани на майбутнє, зробити певні висновки. Тож щиро бажаю вам і вашим рідним насолоджуватися днями, проведеними у родинному колі. Хай переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжують вас, додають сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої Зіньківщини. Впевнений, що спільними зусиллями ми подолаємо чергові труднощі та повернемося до звичного ритму життя.  

Дорогі земляки, нехай ваше життя буде чистим, як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка, а радість Великодніх свят звеселить кожну родину Зіньківського району, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров’я, піднесеності, спонукає до плідних діянь задля творення і процвітання рідного краю, задля миру в нашій Україні.

Хай Великодні дзвони озвуться у ваших серцях вірою, надією і любов’ю, додадуть взаєморозуміння у сім’ї, натхнення і сили для невтомної праці, спрямованої на розбудову рідної Зіньківщини!

         З Великоднем Вас, дорогі земляки.

         Христос Воскрес!

        

 З повагою – голова районної ради

 Сергій Нерозя