Вшанували пам’ять земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської катастрофи

34 роки тому світ сколихнула страшна новина – 26  квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа.

Чорнобиль – це незагоєна рана, не лише наша особиста, а й загальнолюдська, це страшний урок усьому людству. Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Напередодні пам’ятного дня голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько,  голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, міський голова Сергій Максименко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень, член районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Манойло, депутат обласної ради Олександр Путря поклали квіти до пам’ятного знаку  ліквідаторам  аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.