Працювали постійні комісії

Сьогодні, 20 травня, у залі засідань районної ради, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань: аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, яке вів Олексій Коростиленко.

З першим питанням порядку денного, про хід виконання районної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Зіньківського району на період 2017 – 2025 роки» інформував керівник апарату Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага. Депутати рекомендували головам міської, селищної, сільських рад району передбачити в місцевих бюджетах кошти на проведення робіт щодо інвентаризації земель лісового фонду та на виготовлення документації із землеустрою на території  відповідних рад.

Члени комісії заслухали та детально обговорили питання про хід виконання ряду районних програм, зокрема: розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016 – 2020 роки, правової освіти населення району на 2016 – 2020 роки; «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017 – 2020 роки».

Начальник відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Юрій Джувага ознайомив присутніх з питанням про розрахунок за оренду земельних ділянок (паїв) сільськогосподарськими суб’єктами господарювання на території району за 2019 рік. Доповів про стан використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і часток (паїв), використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, кооперативу, товариства.

Депутати розглянули питання, що стосується внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік, з яким виступила начальник фінансового управління Зіньківської райдержадміністрації Світлана Слинько.

У ході засідання комісія погодила список присяжних Зіньківського районного суду та питання про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24.11.2015 «Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій».