Обговорили ряд важливих питань

Сьогодні, 21 травня, у залі засідань районної ради, відбулося засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, яке вела голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Світлана Чикало.

Перший заступник голови Зіньківської районної державної адміністрації Микола Хоменко доповів про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківського району за І квартал 2020 року; стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району.

З питанням про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки інформував начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Артем Литус.

Депутати заслухали інформацію про хід виконання програми зайнятості населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки та рекомендували Зіньківській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості продовжити роботу щодо проведення громадських робіт та забезпечити розширення активних заходів сприяння працевлаштуванню безробітніх.

Члени комісії розглянули питання про хід виконання районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на період 2017 – 2020 роки; стан реалізації державної політики в галузі культури та хід виконання районної профільної програми, з якими інформувала начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха.

Начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації Юрій Дахно доповів про використання коштів, передбачених на розвиток освітньої галузі району та хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі на 2018 – 2020 роки. Закцентував увагу депутатів на Перспективному плані оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Зіньківського району на 2020 – 2023 роки. В ході детального обговорення даного питання члени комісії рекомендували відділу освіти забезпечити та здійснити ґрунтовну інформаційно-роз’яснювальну роботу з усіма учасниками освітнього процесу.

Зі звітом про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року виступила начальник фінансового управління Зіньківської райдержадміністрації Світлана Слинько.

Упродовж активної злагодженої роботи, депутати розглянули ряд важливих майнових питань.