Відбудеться сесія районної ради

26 травня 2020 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання сорок другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.
  2. Про використання коштів, передбачених на розвиток освітньої галузі району та хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки.
  3. Про проект Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Зіньківського району на 2020 – 2023 роки.
  4. Про затвердження списку присяжних Зіньківського районного суду Полтавської області.
  5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.
  6. Різне.

Інші питання.