Відбулося пленарне засідання сорок другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 26 травня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання сорок другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.

На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя, голова районної державної адміністрації Геннадій Хорошун та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейних  дат вручили Почесні грамоти районної ради із нагрудними знаками  депутатам районної ради Олексію Яковичу Коростиленку, Олексію Івановичу Храпачу, Світлані Володимирівні Чикало, начальнику Зіньківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Станіславу Григоровичу Морозу, директору регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків Надії Миколаївні Харчук.

Упродовж пленарного засідання депутати  розглянули 17 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Сергій Нерозя зачитав депутатські запити депутатів районної ради Олексія Коростиленка та Віталія Панченка, які були прийняті до відома депутатським корпусом.

Начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації Юрій Дахно інформував з питанням про використання коштів, передбачених на розвиток освітньої галузі району та ходом виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки. Юрій Петрович ознайомив присутніх з проектом Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на 2020 – 2023 роки.

Стан будівництва, ремонту та утримання доріг на території району  – це зараз чи не найбільша проблема Зіньківської громади.  На пленарному засіданні депутати обговорили якість  проведених в минулому році робіт по ремонту доріг, на які виділялися чималі кошти місцевих бюджетів, перспективи та можливості ремонту дорожніх об’єктів цього року, цікавились роботою районної державної адміністрації по утриманню в належному стані дорожньої інфраструктури району. По даному питанню доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко.

Детально обговорено питання про стан реалізації державної політики в галузі культури та хід виконання районної профільної програми, затверджено звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2020 року та внесено зміни до показників районного бюджету на 2020 рік.

Депутати затвердили список присяжних Зіньківського районного суду, внесли зміни до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24.11.2015 «Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій» та розглянули ряд важливих майнових питань.

В «різному» депутат районної ради Олексій Карпенко висловив бачення щодо віднесення Зіньківського району до об’єднаного Полтавського району.

Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.