Визначили лауреатів районних премій

Організаційний комітет районної ради з присудження районних премій імені братів Зерових та імені Д. Д. Ровинського сьогодні,  9 червня, провів засідання, на якому було розглянуто й обговорено подання відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації та комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області щодо кандидатів на здобуття премій. Головував на засіданні заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Премії  імені Д. Д. Ровинського та імені братів Зерових засновані районною радою з метою морального заохочення та матеріальної підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді закладів освіти Зіньківського району.

Серед претендентів на отримання премій – учні та вихованці закладів освіти району, які зайняли в поточному навчальному році призові місця на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських конкурсів – захистів науково- дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, конкурсах художньої самодіяльності, образотворчого мистецтва, технічної творчості, обласних спартакіадах та інших обласних конкурсах.

За результатами обговорення кандидатур цього року премії 57 учнів отримають премії імені братів Зерових та 23 учнів – премії імені Д. Д. Ровинського.

Список лауреатів премії імені братів Зерових

  1. Оксьом Михайло Сергійович, учень 9 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з економіки (550 грн.)

 

  1. Рибалко Артем Олександрович, учень 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з математики (550 грн.)

  1. Клименко Андрій Олександрович, учень 8 класу Човно-Федорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії 

 ( 550 грн.)

  1. Тесля Юлія Олександрівна, учениця 9 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії (550 грн.)

  1. Юхименко Володимир Сергійович, учень 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії  (550 грн.)

  1. Даценко Єлизавета Юріївна, учениця 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

                                      ІІ  місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з            англійської мови  (660 грн.)

  1. Терещенко Євгеній Олександрович, учень 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ  місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з трудового навчання  (660грн.)

  1. Губа Вадим Анатолійович, учень 11 класу  Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

          ІІІ  місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з трудового      навчання  (550 грн.)

  1. Їжаченко Наталія Вікорівна, учениця 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція екологія

( 660грн.)

  1. Тишковець Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

І місце – у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (590 грн.)

ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція літературна творчість  (660   грн.)

  1. Тесля Анна Юріївна, учениця 10 класу Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція правознавство  ( 550 грн.)

  1. Симоненко Еліна Сергіївна, учениця 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція літературна творчість (550    грн.)

ІІІ  місце – у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (300 грн.)

  1. Артемова Лілія Миколаївна, учениця 10 класу Зіньківського ліцею  імені  М.К.Зерова

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція історичне краєзнавство ( 550  грн.)

  1. Кулібаба Аделіна Володимирівна, учениця 7-а класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1»

ІІ місце в обласному конкурсі для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття», номінація «Соціальна реклама» (448грн.)

  1. Сень Єлизавета Олександрівна, учениця 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІІ місце в обласному конкурсі для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття», номінація «Соціальна реклама» (300 грн.)

  1. Тимошенко Поліна Вікторівна, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІІ  місце в обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (300 грн.)

  1. Яреха Анастасія  Денисівна, учениця 9 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ  місце в обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (листопад 2019) (300 грн.)

ІІІ  місце в обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (травень 2020) (300 грн.)

  1. Софієнко Дарина Петрівна, учениця 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІ місце в обласному історичному конкурсі «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої», номінація «Наукова стаття» ( 448 грн.)

  1. Влох Поліна Богданівна, учениця 11 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІ місце в обласному історичному конкурсі «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої», номінація «Відеоролик» ( 448  грн.)

  1. Плінча Анна Олександрівна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (590 грн.)

ІІ місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» ( 449 грн.)

  1. Савченко Ангеліна Анатоліївна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( 300 грн.)

  1. Терехова Анастасія Олександрівна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (300 грн.)

  1. Влох Еліна Богданівна,  вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (300 грн.)

  1. Куля Зоряна Романівна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (300 грн.)

  1. Крамар Анна Ігорівна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (300 грн.)

  1. Гончар Діана Олександрівна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (300 грн.)

  1. Леонтій Тетяна Олексіївна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (590 грн.)

  1. Сметана Тимофій Олександрович, вихованець гуртка «Природа і фантазія» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (590 грн.)

  1. Колупаєва Зоряна Володимирівна, вихованка гуртка «Квілінг» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (590 грн.)

  1. Рослик Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка «Квілінг» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (448 грн.)

  1. Дорошенко Ілона Станіславівна, вихованка гуртка «Квілінг» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (590  грн.)

ІІІ місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (300  грн.)

  1. Степова Єлизавета Анатоліївна, вихованка гуртка «Квілінг» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (590 грн.)

  1. Павлюченко Антон Сергійович, вихованець гуртка «Квілінг» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (300 грн.)

  1. Манойло Іванна Юріївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «Кераміка» ( 590 грн.)

І місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (590 грн.)

ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин», номінація учні 5-7 класів (300 грн.)

  1. Пономаренко Валерія Романівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце  в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «Вишивка хрестиком»  (590 грн.)

  1. Бондар Ірина Юріївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «Бісероплетіння»  (448 грн.)

  1. Компанієць Вікторія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «Бісероплетіння»  (448 грн.)

 

  1. Дахно Анастасія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «М’яка іграшка»  ( 448 грн.)

ІІ місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Самоврядування очима дітей» (448 грн.)

  1. Зарудний Олег Миколайович, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце – в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «Кераміка»  ( 300 грн.)

ІІІ місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Самоврядування очима дітей» (300 грн.)

І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин», номінація учні 5-7 класів (590  грн.)

  1. Тоцька Катерина  Анатоліївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце – в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій»,  номінація «В’язання гачком»  ( 300 грн.)

  1. Коношевич  Дмитро Олександрович, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин», номінація учні 5-7 класів (300 грн.)

 

  1. Коваленко Наталія Сергіївна, учениця 11 класу Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце у змаганнях з лижних гонок  (дівчат 2003-2004 років народження) Гімназіади Полтавщини  (590 грн.)

  1. Дубовик Дмитро Володимирович, учень 9 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце у змаганнях з лижних гонок  (юнаків 2005-2006 років народження) Гімназіади Полтавщини  (590  грн.)

  1. Яненко Данило Сергійович, учень 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце у змаганнях з лижних гонок  (юнаків 2003-2004 років народження) Гімназіади Полтавщини  (590   грн.)

  1. Костенко Михайло Русланович, учень 9 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце у змаганнях з лижних гонок  (юнаків 2003-2004 років народження) Гімназіади Полтавщини  ( 448 грн.)

  1. Команда Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П.Літвішка

І місце у змаганнях з гандболу  команд дівчат 2003-2004 років народження) Гімназіади Полтавщини      

( 4200 грн.)

 

  1. Команда Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П.Літвішка

І місце у змаганнях з гандболу  команд юнаків 2003-2004 років народження) Гімназіади Полтавщини  ( 2700  грн.)

  1. Команда Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П.Літвішка

І місце у обласних змаганнях з гандболу серед юнаків 2006-2007 років народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та спортивних клубів (3600 грн.)

  1. Команда Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П.Літвішка

І місце у обласних змаганнях з гандболу серед дівчат 2006-2007 років народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та спортивних клубів (3000 грн.)

  1. Грицак Любов Миколаївна, вихованка гуртка «Книголюби» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи

І місце у обласному конкурсі дитячої казки ( 590 грн.)

  1. Правденко Євгенія Володимирівна, учениця 8 класу Пишненківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце у ІІІ етапі (обласному) Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (448 грн.)  

  1. Храпач Анна Олексіївна, учениця 10 класу Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

ІІ місце у ІІІ етапі (обласному) ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, номінація «Література» (448 грн.)

  1. Піскульова Аміна Дмитрівна,  учениця 5 класу Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи

ІІІ місце у ІІІ етапі (обласному)  ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, номінація «Література» (300  грн.)

  1. Лещенко Інна Вікторівна, Циган Дарія Валеріївна, учениці 11 класу Шилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Григорія та Григора Тютюнників

ІІІ місце у ІІІ етапі (обласному) ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, номінація «Історія України і державотворення» (300 грн.)

  1. Кулініч Карина Максимівна, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІІ місце у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Дослідницька робота»

(300 грн.)

  1. Перепелиця Юлія Володимирівна, учениця 8 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

І місце у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (590 грн.)

  1. Літвішко Світлана Сергіївна, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

ІІІ місце у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», номінація «Творча робота» (300 грн.)

 Список лауреатів премії  ім. Д. Д. Ровинського

 

  1. Бринзей Єлисавета Петрівна, вихованка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце у І етапі (районному) V обласного конкурсу читців “Тарасовими шляхами» (450 грн.)

  1. Ремньова Дарина Андріївна, учениця 8 класу Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи 

І місце у І етапі (районному) V обласного конкурсу читців “Тарасовими шляхами»   (450 грн.)

  1. Чупайда Вікторія Віталіївна, вихованка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце у І етапі (районному) V обласного конкурсу читців “Тарасовими шляхами» (450 грн.)

  1. Гудзь Єлизавета Володимирівна, учениця 1 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (450 грн.)

ІІ місце у Міжнародному різдвяному фестивалі-конкурсі «Стежками Гоголя», номінація «Оригінальне мистецтво», жанр «Художнє читання» ( 350 грн.)

  1. Баклагіна Софія Михайлівна, учениця 1 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (450  грн.)

  1. Антонець Дарина Володимирівна, учениця 2 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»  (450 грн.)

І місце у Міжнародному різдвяному фестивалі-конкурсі «Стежками Гоголя», номінація «Оригінальне мистецтво», жанр «Художнє читання» (450  грн.)

  1. Лободіна Анна Іванівна, учениця 2 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»  (450  грн.)

  1. Дригоза Поліна Артемівна, учениця 3 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»  (450 грн.)

  1. Ібрагімова Аліна Віталіївна, учениця 3 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (450 грн.)

  1. Піньковська Анастасія Олегівна, учениця 7 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (450 грн.)

  1. Швидка Валерія Анатоліївна, учениця 6 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

І місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (450 грн.)

  1. Запорожець Марія Олександрівна, учениця 4 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (350 грн.)

  1. Мацко Владислав Олександрович, учень 4 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (350 грн.)

  1. Соловйова  Поліна Сергіївна, учениця 1 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (350 грн.)

  1. Ємець Інна Володимирівна, учениця 3 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (350 грн.)

  1. Шапар Вероніка Іванівна, учениця 1 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (300 грн.)

  1. Мірошніченко Артем Русланович, учень 1 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (300 грн.)

  1. Канівець Поліна Віталіївна, учениця 4 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (300 грн.)

 

  1. Сова Марта Ігорівна, учениця 4 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (300 грн.)

  1. Качановська Ангеліна Володимирівна, учениця 6 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація»   (300грн.)

  1. Закамська Катерина Львівна, учениця 10  класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського

ІІІ місце у VІ Всеукраїнському (ХVІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці (Полтавський регіональний етап), напрям «Декламація» (300 грн.)

  1. Театральний колектив «Театрали» Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

І місце у  обласному фестивалі-конкурсі театральних колективів «Браво» ( 3100 грн.)

  1. Команда «Фортуна» Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова

      ІІ місце у зональному етапі обласного фестивалю-конкурсу «Гумор FEST» (1053 грн.)