Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Сьогодні, у залі засідань районної ради, відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Щирі слова подяки, квіти, нагороди напередодні свого професійного свята отримали медичні працівники району.  Привітати медичну спільноту району прийшли голова Зіньківської районної державної адміністрації Геннадій Хорошун, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко.

Звертаючись з вітальним словом до медичних працівників району Сергій Загорулько зазначив: «Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – це щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Цього року увесь світ зіткнувся з небаченою пандемією, і лише завдяки самовіддачі та жертовності наших медичних працівників, нам вдається боротися з цим лихом і допомагати людям».

Сергій Васильович подякував  усім, без кого неможливо уявити сучасну медицину: лікарям, медсестрам, молодшому медичному  та обслуговуючому персоналу, ветеранам охорони здоров’я за їх невтомну та віддану працю задля збереження життя і здоров’я людей та побажав міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської поваги.

Щирі побажання медикам та слова подяки за невтовну працю висловили голова Зіньківської райдержадміністрації Геннадій Хорошун та міський голова Сергій Максименко.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги нагородили кращих працівників галузі охорони здоров’я Зіньківщини грамотами Зіньківської   районної ради та районної державної адміністрації, подяками Зіньківської міської ради.

Колег з професійним святом привітали т.в.о. директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Олександр Безпалий і директор КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрій Рись та відзначили ряд медичних працівників за сумлінну працю і високий професіоналізм грамотами.

Святковий настрій присутнім подарували артисти комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.