На порядку денному – бюджетні питання

Сьогодні, 22 червня, у залі засідань районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке вела голова комісії – Віра Чечоткіна.

Порядок денний склав 2 питання.

Депутати рекомендували погодити проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік» та направити до районної державної адміністрації для видачі відповідного розпорядження.

Затверджено звіт з незалежної оцінки майна та продовжено дію договору оренди нежитлового приміщення, укладеного з АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», з яким інформував начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Артем Литус.