З нагоди державного свята

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

26 червня, напередодні державного свята – Дня Конституції України, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбувся урочистий мітинг.  У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Геннадій Хорошун, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, громадськість.

Керівники району та міста побажали присутнім міцного здоров’я, добробуту та затишку в родини, довгих років життя, натхненної праці і успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої Зіньківщини та України.

По завершенню мітингу всі присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка.