Шановні краяни, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу Зіньківської районної ради і від себе особисто вітаю вас з Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, суверенну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, соціально-економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля її  громадян.

Усі ми прагнемо жити на квітучій рідній землі, де кожен має можливість гідно працювати і відпочивати, в повній мірі застосовувати свої здібності. Усі ми хочемо сповна скористатися наданими Конституцією правами  на освіту, на медичне обслуговування, на пенсійне забезпечення. Але ми повинні пам’ятати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу Зіньківщину багатою, Україну – могутньою, вільною і незалежною державою. Конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Всім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця та консолідація всіх здорових сил.

Переконаний, що спираючись на положення Конституції, представники районної влади та органів місцевого самоврядування, працюючи спільно з керівниками підприємств, установ, організацій, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю.

Дорогі земляки, зичу всім вам міцного здоров’я та творчого натхнення, довгих років життя, миру і благополуччя, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя