Поступово і впевнено, не словом, а ділом вони втілюють основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати

День Національної поліції України – це свято, яке відзначається щорічно 4 липня, згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

Працівники Зіньківського відділення поліції пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству, шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Вони з честю виконують свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших жителів міста та району, стоять на варті законності та правопорядку у суспільстві, тримаючи руку на пульсі.

Сьогодні, напередодні професійного свята, на території Зіньківського відділення поліції  відбулися святкові урочистості.

У  заході взяли участь начальник Зіньківського відділення поліції, підполковник Сергій Джулай, голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун, голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко.

З теплими словами привітань до своїх колег звернувся начальник Зіньківського відділення поліції, підполковник Сергій Джулай, який відмітив нелегку працю кожного працівника поліції та вміння своєчасно прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Чимало привітань та побажань лунало сьогодні працівникам Зіньківського відділення поліції від керівників району та міста. Їм побажали добра та злагоди, міцного здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, мирного неба над головою, добробуту та родинного затишку, легкої і безпечної служби.

Кращі працівники Зіньківського відділення поліції були відзначені Грамотами Зіньківської районної ради, Зіньківської районної державної адміністрації, Зіньківського відділення поліції та Подяками від міського голови.