Шановні поліцейські та працівники Національної поліції Зіньківщини, дорогі ветерани!

День Національної поліції України – це свято, яке відзначається третій рік поспіль 4 липня, згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

Формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймасштабніших реформ у нашій державі, в основі якої – модель переходу від каральної до сервісної функції діяльності правоохоронних органів.

У день вашого професійного свята з найкращими побажаннями звертаюся до ветеранів органів внутрішніх справ. Низький уклін матерям, дружинам тих, хто оберігає наш спокій. Їхня підтримка, душевне тепло і повсякденна турбота допомагають витримувати всі службові негаразди.

Сьогодні ми вшановуємо наших захисників, з вдячністю згадуємо тих, хто не пошкодував здоров’я і, навіть, життя у небезпечній боротьбі зі злочинністю у зоні АТО (ООС).

Шановні працівники Зіньківського відділення поліції, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству, шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду.

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших жителів міста та району, стоєте на варті законності та правопорядку у суспільстві, тримаючи руку на пульсі.

Переконаний, що ви й надалі гідно служитимете народу Зіньківщини та України і забезпечуватимете ефективну реалізацію державної політики у галузі законності та правопорядку.

Шановні працівники Зіньківського відділення поліції, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, з нагоди вашого професійного свята, зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над головою, благополуччя та злагоди. Нехай ваша служба буде легкою і безпечною, а в оселях завжди панує гармонія,  добробут і сімейний затишок.

Успіхів вам у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України та Зіньківщини! Зі святом!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя