Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки!

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, сердечно вітаю вас із початком нового навчального року!

Цього дня у нашому районі вперше сядуть за парти і помандрують в країну знань 220 першокласників. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю вам, дорогі діти, бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А от для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Тож бажаю вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, незабутніх миттєвостей шкільного життя!

Найщиріші слова подяки висловлюю вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави, незважаючи на ті складні умови, що випали на вашу долю, пов’язані з карантином. Ваші мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Щиро дякую вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним та мирним, несе добрий настрій у ваші школи та кожну родину!

У цей святковий день від усієї душі бажаю усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриє він перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Здоров’я вам, тепла й любові! Зі святом!

З глибокою повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя