Обговорили ряд важливих питань

Сьогодні, 19 серпня, у залі засідань районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, яке вела Світлана Чикало.

Про хід виконання ряду районних програм, а саме: оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки в 2020 році; національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки; розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки інформував завідувач сектору освіти Зіньківської райдержадміністрації Юрій Дахно.

Депутати заслухали інформацію про виконання рекомендацій постійної комісії від 24 липня 2020 року «Про погодження продовження строкового трудового договору (контракту) з директорами закладів загальної середньої освіти» та укладання з ними додаткових угод.

Члени комісії взяли до відома питання про затвердження в новій редакції районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі та програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на 2017 – 2020 роки.

Директор комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Рись доповів про стан реформування галузі охорони здоров’я району, якість надання медичних послуг жителям району та хід виконання районних профільних програм.

З питанням про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки інформував т.в.о. директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Олександр Безпалий.

Комісія заслухала інформацію про делегування повноважень в галузі освіти. Рекомендувала утворити на базі Артелярщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Артелярщинського закладу загальної середньої освіти І ступеня.