Відбулися районні заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора та 29 річниці Незалежності України

21 серпня, напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, відбувся мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Геннадій Хорошун, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради,  громадськість.

З вітальними словами до присутніх звернулася волонтер, голова літературно-мистецького об’єднання Зіньківщини «Свічадо» Ганна Литовець-Гайдаш, яка зачитала два авторських вірша, один з яких присвячений матері Вадима Мирінця – нашого земляка, який загинув захищаючи суверенітет та незалежність України.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих учасників АТО Зіньківщини, хто ціною власного життя виборював мир неньці-Україні.

З нагоди величної події учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка.