Працювали постійні комісії

Сьогодні, 25 серпня, у залі засідань районної ради, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань: аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, яке вів Іван Гришко.

На початку спільного засідання заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 50-річчя вручив Почесну грамоту районної ради із врученням нагрудного знаку Олексію Івановичу Храпачу.

З питаннями порядку денного, про хід виконання програми охорони довкілля Зіньківського району, підсумками виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківського району за І півріччя 2020 року, стан та перспективи залучення інвестицій в економіку району інформував керівник апарату Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Члени комісії заслухали та детально обговорили питання про хід виконання програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017 – 2021 роки, санітарний стан та благоустрій територій населених пунктів, по яких інформувала завідувачка сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Хрипко.

Про хід виконання програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016 – 2020 роки доповідала директорка редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» Тетяна Гринь.

Депутати погодили проекти рішень, що стосуються затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Батьки Батьківської сільської ради Зіньківського району Полтавської області, надання погодження на включення додаткових курганів в комплексну пам’ятку природи «Кургани», стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та виконання заходів районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.