Відбудеться сесія районної ради

31 серпня 2020 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання сорок третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.
На розгляд сесії внесені питання:
1. Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Зіньківського району на 2020 рік.
2 Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та виконання заходів районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
3. Про затвердження в новій редакції районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки.
4. Про затвердження в новій редакції районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову її до лав Збройних Сил України на період 2017 – 2020 роки.
5. Про стан реформування галузі охорони здоров’я району, якість надання медичних послуг жителям району та хід виконання районних профільних програм.
6. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки.
7. Про затвердження в новій редакції структури та граничної штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.
8. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки.
9. Про затвердження в новій редакції структури та граничної штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області.
10. Про делегування повноважень в галузі освіти.
11. Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківського району.
12. Про утворення на базі Артелярщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Артелярщинської початкової школи Зіньківської районної ради Полтавської області.
13. Про надання дозволу на списання з балансу сектору освіти Зіньківської районної державної адміністрації будівлі Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області.
14. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
15. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Батьки Батьківської сільської ради Зіньківського району Полтавської області.
17. Про надання погодження на включення додаткових курганів в комплексну пам’ятку природи «Кургани».
18. Про припинення права господарського відання майном редакції районної газети «Голос Зіньківщини».
19. Про внесення змін до переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області передача яких в оренду планується у 2020 році.
20. Різне.
Інші питання.