Вшанували світлу пам’ять земляків – захисників України

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, другий рік поспіль 29 серпня ми відзначаємо День пам’яті захисників України. Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року на Сході України відбувалися запеклі бої із російським агресором.

Сьогодні, 28 серпня, біля пам’ятника загиблим зіньківчанам в зоні АТО відбувся мітинг, участь у якому взяли голова районної державної адміністрації Геннадій Хорошун, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, заступник військового комісару Зіньківського районного військового комісаріату Сергій Влох, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради,  громадськість.

За мирне небо над своєю Батьківщиною полинули у вирій вічності наші зіньківчани: Іван Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець.

Заступник голови районної ради Сергій Загорулько, закликав усіх присутніх схилити голови у вдячності перед рідними і близькими наших Героїв, тими, хто тримав небо над нашим містом, нашою державою, даючи нам можливість у цей час безтурботно продовжувати жити і розвиватися.

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих в зоні АТО зіньківчан та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну, хто власною кров’ю вписав свої імена в історію незалежності України.

Наші Герої живі, поки жива пам’ять про них.

Слава нашим Героям!