Шановні зіньківчани, дорогі земляки!

Від імені депутататського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас із 77 річницею визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.

 Зіньківщина – квітучий край з багатим історичним минулим і трудовим сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Серед низки незабутніх подій, які увійшли в героїчний літопис нашого краю, особливо яскравим є вересень сорок третього року. Це – осінь визволення нашого району і Полтавщини від німецько-фашистських поневолювачів. Великий подвиг тієї страшної війни назавжди закарбується у вдячній пам’яті усіх наступних поколінь. Доземний уклін і глибока шана визволителям!

Дорогі ветерани! Низько вклоняюся вам і висловлюю щиру подяку за героїчний подвиг, за Перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в розбудові району.

За 97 років становлення і розвитку нашого району нам є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, зіньківчани трудилися та створювали, запроваджували та досягали.

Дорогі земляки! Дякую кожному з вас, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  нашого району, покращення добробуту його жителів.

Низький уклін та глибока шана працьовитим та щирим зіньківчанам, керівникам, які очолювали район у різні часи його становлення та розвитку, усім, хто працював та працює на благо розвитку та звеличення рідної Зіньківщини і всієї України.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх вас, дорогі земляки, з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра!

З Днем народження, Зінькове! Зі святом, дорогі зіньківчани!

 

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя