Шановні вчителі, викладачі, дорогі ветерани педагогічної діяльності!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Вчитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Наша Зіньківщина пишається своїми вчителями – сівачами доброго, розумного, вічного, які виховували і виховують переможців Всеукраїнських олімпіад, МАНів, конкурсів, спортивних та творчих змагань.

Діти – це наше майбутнє. І саме ви, дорогі учителі, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашого району. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас навчаються. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Щиро вдячний вам, шановна освітянська родино Зіньківщини, за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке ви даруєте своїм учням.

Окремі слова вдячності висловлюю ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя. Нехай щирі слова вдячності линуть до вас не тільки у свята, а й щоденно.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, бажаю вам, дорогі освітяни Зіньківського району, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, засіяні вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Зіньківщини! Низький уклін вам і всенародна шана!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя