Відбулося пленарне засідання сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 16 жовтня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.

На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейної  дати вручили Почесну грамоту районної ради із нагрудним знаком  депутату районної ради Людмилі Станіславівні Коляді.

Упродовж пленарного засідання депутати  розглянули 16 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Керівник апарату Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага інформував з питанням про внесення змін до Програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.

Депутати розглянули та внесли зміни до ряду районних програм, а саме: комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2019 – 2020 роки, розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки, розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.

Затверджено також звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесено зміни до показників районного бюджету на 2020 рік.

В ході продуктивної роботи депутати затвердили в новій редакції Статут комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» та розглянули ряд важливих майнових та освітянських питань.

Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.